Parti Skole Dag Klokken Hovedinstruktør Hjelpeinstruktør
Foreldre og barn 2016-2017

Gymlek 2014-2015

Rolland Onsdag 17:00-17:50

18:00-19:00

Siv-Helen Birkeland Kristin Marie Sæbø, Oda Sollesnes Jeeves og Isabella Killi
Gymlek 2014-2015 Li Skole Mandag 17:00-17:55 Kristin Marie Sæbø Mari A Grefstad
Turn 1. klasse Li Skole Mandag 18:00-19:00 Kristin Marie Sæbø Mari A Grefstad
BREDDETURN & TROPPSTURN
Turn 2.Klasse Li skole Tirsdag 17:00-17:55 Emilia Solberg & Milla Sofie Lohne Therese Glesnes & Siw Pedersen
Turn 3. Klasse Li skole Tirsdag 18:00-18:55 Emilia Solberg & Milla Sofie Lohne Therese Glesnes & Siw Pedersen
Aspiranter Åsane Arena Tirsdag + Torsdag Tir: 18-1930

Tor: 15-18

Petter Mosdal, Embla Helland,Kim Sørstrønen & Martine Aksnes-Aarlie
TeamGym/Frittstående Åsane Arena Onsdag Rekrutt (17-19)

Junior ( 19-21)

Johanne Skogseide, Stine A Aalvik, Embla Helland
Rekrutt Rød/Grønn Åsane Arena  Tirsdag +Torsdag Tir: 1930-22.00

Tor: 18.00-20.00

Petter Mosdal, Embla Helland, Morten Tellevik, Emilia Solberg, Kim Sørstrønen & Milla Sofie Lohne Therese Glesnes & Martine Aksnes-Aarlie
Rekrutt Hvit Åsane Arena Mandag + Torsdag Man: 1630-1900

Tor: 1630- 1900

Stine Aalvik, Johanne Skogseide, Viktoria Sandboe & Åse Tuset
Rekrutt Gul & Junior Oransje Åsane Arena Tirsdag + Torsdag Tir: 19.30-22.00

Tor: 20.00-22.00

Petter Mosdal, Embla Helland, Morten Tellevik, Emilia Solberg,  & Julie Bergesen
Junior Blå Åsane Arena Mandag + Torsdag Man: 19.00-21.30

Tor: 18.30-21.00

Stine Aalvik, Johanne Skogeide, Viktoria Sandboe & Åse Tuset
Voksentrening over 16 år
Programtrening Ulsetskogen Mandag 19:00-20:00 Wenche Hestad
GymX Aerobix, stepp/styrke Ulsetskogen Mandag 20:00-21:00 Wenche Dahlstrøm
Programtrening Klubbhuset Rolland Mandag 10:00-11:00 Wenche H
GymX styrke Klubbhuset Mandag 11:00-12:30 Wenche H
Yoga Klubbhuset Tirsdag 18:00-19:00 Wenche D
Pilates Klubbhuset Tirsdag 19:15-20:15 Wenche D
Pilates Åsane Arena Onsdag 09:45-11:00 Wenche D
Zumba Gold Åsane Arena Onsdag 11:00-12:00 Wenche D
Zumba fra 16 år Rolland skole Torsdag 20:00-21:00 Ingvild Schumann


Meny